Telefon

0312 812 22 20

Mail

volkan@kocabalkanlojistik.com

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Lojistik sektörünün çözümlerinden biri olan parsiyel taşımacılık, anlamı itibariyle herhangi bir ürünün veya malın tümüyle değil, parça olarak taşınması demektir. Bu taşımacılık türünde genel olarak aynı rotada bulunan yol üzerinde birden fazla müşterinin yükü taşınabilmektedir.

Özellikle maliyet açısından diğer taşıma türlerine göre daha avantajlı olan bu seçenekte, komple araç kiralama yerine, yükler aynı araca yüklenmektedir. Böylece düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Maliyet hesaplamalarında, taşınacak olan yükün ölçüsü, adeti ve tonajı gibi etkenler önem kazanır.

Lojistik maliyetlerin önemli bir gider kalemi olduğu düşünüldüğünde, parsiyel taşımacılık parça yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Özellikle düşük tonaj ve hacime sahip yükler bazı durumlarda yüksek maliyetlere neden olabilmektedir. Parsiyel taşımacılık çözümlerimiz sayesinde parça yüklerinizi Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde taşıyoruz.

Otomotiv, sanayi, endüstriyel ürünler, tekstil ve diğer birçok sektöre uygun yükler kaliteli servis hizmetimiz sayesinde kapıdan kapıya taşınabilmektedir.

Kocabalkan Lojistik olarak, parsiyel taşımacılıkta kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunuyoruz.

Parsiyel taşımacılıkta yüklerin araca yükleniş ve indiriliş süreçlerini hassas ve dikkatle takip ediyor, özen gösteriyoruz. Böylece olası maddi zararların önüne geçiyoruz.

Yüklerin taşınmasında gösterdiğimiz maksimum çaba ve dikkat sayesinde günümüzde aktif olarak birçok firma tarafından tercih edilir hale geldik. Parça yükleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçin, uygun fiyat ve avantajlardan faydalanın.